Speciální výstava chrtů – Námešť nad Oslavou

Dnešní sobotní ráno bylo zamračené a deštivé, ale i přesto jsme se vydali na speciální výstavu do zámeckého parku v Náměšti nad Oslavou. Zde na nás vykouklo sluníčko, které nás provázelo celou výstavou. V mezitřídě naše Be My Angel Nejlepší krása získala V1 CAC, Vítěz speciální výstavy a na závěr i BOB – vítěz plemene. Ve třídě šampionů Aischa Modrý hit získala také známku výbornou V3. Obě naše holky měly pěkné posudky od rozhodčí – dlouholeté chovatelky  whippetů a greyhoundů Ingela Kyrklund ze Švédska.

Bodoval i překrásný a elegantní pes Millenium Gold Sobresalto – V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, který patří naší kamarádce Štěpánce Snášelové. Tímto ji ještě jednou gratulujeme. Více foto ve fotogalerii.

IMG_3598

Be My Angel Nejlepší krása V1, CAC, BOB

4 komentářů

  1. What a nice picture of Be My Angel! Don´t forget to put it into the Whippetarchives please… She is a very, very beautiful bitch and I can´t understand why the other judges didn´t want to put her up in the finals. However may I use this photo of the three of us? Would be nice to write about this show here in Sweden. Best regards Ingela

  2. Ahoj Jani,
    díky za pochvaly a i já vám ještě jednou MOC gratuluji!
    P.S – Sobresalto Milenium Gold nezískal jen titul V1,CAC ale i titul Vítěz speciální výstavy 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *